34 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY-Dziękujemy
Jesteście Wielcy!!!
Dziękujemy.
Za nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Po raz kolejny Gmina Klucze pokazała wielkie serce.
Dziękujemy wolontariuszom, organizatorom wydarzeń, darczyńcom,firmom, instytucjom oraz wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczną zbiórkę.


















