II Festiwal Twórczości Pozytywnej
W niedzielne popołudnie w Domu Kultury „Papiernik” odbył się II Festiwal Twórczości Pozytywnej. To było prawdziwe święto muzyki, tańca i kolorów — pełne wspaniałych prezentacji, scenicznych emocji i ogromnej radości.
– Nie chodzi o to, żeby wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chcemy żeby każde dziecko mogło poczuć prawdziwe emocje, wsparcie dorosłych i by przez chwilę czuło się najważniejsze – mówiła otwierając festiwal Iwona Pilarz, szefowa Pozytywki. Atmosfera była więc wyjątkowo ciepła i może właśnie dzięki temu było… perfekcyjnie.




