wszyscy występujący na scenie
Strona główna » II Festiwal Twórczości Pozytywnej

II Festiwal Twórczości Pozytywnej

W niedzielne popołudnie w Domu Kultury „Papiernik” odbył się II Festiwal Twórczości Pozytywnej. To było prawdziwe święto muzyki, tańca i kolorów — pełne wspaniałych prezentacji, scenicznych emocji i ogromnej radości.

– Nie chodzi o to, żeby wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chcemy żeby każde dziecko mogło poczuć prawdziwe emocje, wsparcie dorosłych i by przez chwilę czuło się najważniejsze – mówiła otwierając festiwal Iwona Pilarz, szefowa Pozytywki. Atmosfera była więc wyjątkowo ciepła i może właśnie dzięki temu było… perfekcyjnie.

dzieci na scenie podczas drugiwgo przeglądu twórczości pozytywnej
dzieci występujące na scenie
dzieci występujące na scenie
dzieci występujące na scenie

Podobne wpisy