Strona główna » Koncert „Osiecka-Królową Piosenki”

Koncert „Osiecka-Królową Piosenki”

W sobotni wieczór Dom Kultury Papiernik w Kluczach wypełnił się niezwykłą atmosferą poezji, muzyki i wspomnień. Koncert „Osiecka – Królową piosenki” był wyjątkową podróżą przez twórczość Agnieszki Osieckiej – pełną emocji, refleksji i ponadczasowych tekstów, które od lat poruszają kolejne pokolenia słuchaczy.

Na scenie wystąpili Bartosz Baltazar Zbroszczyk oraz Michał Kubalski, którzy z ogromną wrażliwością i muzycznym kunsztem zaprezentowali najpiękniejsze utwory poetki. Publiczność miała okazję usłyszeć zarówno nostalgiczne ballady, jak i bardziej energetyczne kompozycje, nagradzając artystów gromkimi brawami.

Artysta na scenie
Artysta na scenie
Artysta na scenie
Artysta na scenie
Artyści na scenie
Artyści na scenie
 artyści na scenie wraz z Panią dyrektor Domu Kultury Papiernik

Podobne wpisy