artyści podczas koncertu z okazji Dnia Matr
Strona główna » Koncert z Okazji Dnia Matki

Koncert z Okazji Dnia Matki

„Bo we mnie jest moc. Koncert Mocno Kobiecy” w wykonaniu mezzosopranistki Katarzyny Słoty-Marciniec i pianisty Waldemara Króla już za nami…

Na scenie nie zabrakło kobiecej energii, humoru, wdzięku oraz muzycznych emocji.

W programie znalazły się utwory prezentujące rozmaite kobiece charaktery – od eleganckich dam operetki po pełne temperamentu bohaterki rodem z kabaretu. Było nastrojowo, figlarnie, chwilami z lekkim przymrużeniem oka, ale przede wszystkim bardzo muzycznie.

Program koncertu został przygotowany z dużą dawką humoru, dystansu i scenicznej lekkości. Radosne interpretacje, świetne aranżacje oraz charyzmatyczne wykonania sprawiły, że publiczność reagowała entuzjastycznie przez cały wieczór.

Na zakończenie artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz owacją na stojąco, co było najlepszym dowodem uznania i wdzięczności za dostarczone emocje oraz wspaniałą muzyczną podróż.

solistka występująca podczas koncertu z okazji dnia matki
solistka występująca podczas koncertu z okazji dnia matki
solistka występująca podczas koncertu z okazji dnia matki
artyści podczas koncertu z okazji Dnia Matr

Podobne wpisy