Pani prowadząca z uczestnikami
Strona główna » Zakończyliśmy projekt „Cyfrowa Małopolska”
||

Zakończyliśmy projekt „Cyfrowa Małopolska”

W Domu Kultury Papiernik w Kluczach zakończyło się szkolenie cyfrowe realizowane w ramach projektu „Cyfrowa Małopolska”.

Uczestnicy przez 42 godziny rozwijali swoje kompetencje cyfrowe, zdobywając praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne w codziennym życiu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, aktywny udział oraz 100% frekwencję!

Dziękujemy prowadzącej Ilonie Janiec-Kociołek za profesjonalne przeprowadzenie zajęć oraz wszystkim partnerom projektu za współpracę.

Projekt realizowany był w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Pani prowadząca z uczestnikiem
Pani prowadząca z uczestnikami
Pani prowadząca z uczestnikami
Pani prowadząca z uczestnikami
pani prowadząca wręczająca certyfikaty ukończenia szkolenia cyfrowego
pani prowadząca wręczająca certyfikaty ukończenia szkolenia cyfrowego
pani prowadząca wręczająca certyfikaty ukończenia szkolenia cyfrowego
pani prowadząca wręczająca certyfikaty ukończenia szkolenia cyfrowego
uczestnik z certyfikatem

Podobne wpisy